Oppføringer i kataloger og lignende

Eigersund kommune har som policy å ikke betale for oppføringer i ulike kataloger på nett eller papir. Den enkelt ansatte har heller ikke myndighet til å foreta slike avtaler da det kun er informasjonssjef Leif E Broch som eventuelt har myndighet til å signere slike avtaler. For eventuelle oppføringer aksepterer Eigersund kommune kun skriftlige signerte avtaler og ordrebekreftelser, aldri muntlig avtaler.

Kontaktinformasjon




Kontaktinformasjon
Etternavn Fornavn Tittel Telefon Mobil E-post
Kortidslager Kortidslager 99 09 84 03

AKADEMIKERFORBUNDET

Ravneberg Lise Tillitsvalgt 472 84 469

ALTERNATIV OPPLÆRING

Zeiler Elisabeth Adjunkt m/tilleggsut 474 88 723

AVDELING 2 VEST

2 Vest Vakt Vakthavende 51 46 88 45
Høghaug Wenche Leder 51 46 88 51 452 51 197

BIBLIOTEKET

Berven Patricia M. Biblioteksjef 51 49 10 03
Nilsen Anne-Kristin R. Leder barnebiblioteket 51 49 10 03

DALANE FRILUFTSRÅD

Sandal Per Frode Leder 90 83 08 69

DELTA

Bowitz Torild S. U. Hovedtillitsvalgt 51 46 84 76 911 37 067

DEN NORSKE JORDMORFORENING

Refsland Gerd Lillian Tillitsvalgt 51 46 81 70 474 79 168

EGERSUND KULTURHUS

Helland Turid Servicemedarbeider 51 49 66 03 478 32 601
Samuelsen Jan Ernst Servicemedarbeider 92 44 51 49 924 45 149

EIGERSUND KOMMUNALE LEGESENTER

Sentralbord Eigersund kommunale legesenter 51 46 16 80

EIGERSUND KULTURSKOLE

Berger Ingvild Inspektør 51 46 81 43 416 30 629
Tengesdal Svein Rektor 51 46 81 42 950 24 150
Tunheim Marianne Førstesekretær 51 46 81 40

EIGERSUND NÆRING OG HAVN KF

Bodal Kjetil Lycke Havnekontrollør 51 46 32 80 958 55 797
Duås Elin Kristine Midtbø Sekretær
Kolnes Lars Daglig leder 48 12 02 67
Romslo Ove Havneinspektør 51 46 83 63 913 12 130

EIGERSUND PARKERING KF

Eigersund Parkering 47 45 93 15 416 00 942
Stapnes Arne Leder 416 00 942

EIGERSUND VOKSENOPPLÆRINGSSENTER

Eik Marita Sekretær 40 03 89 05 400 38 905
Grure Nina Rektor 51 46 84 51 412 67 617
Jørgensen Jr. Terje Undervisningsinspektør 51 46 84 52 958 56 554

EIGERØY SKOLE

Garibaldi Linda Leder SFO 51 49 19 47 416 25 221
Helgheim John Arild Rektor 51 46 50 32 412 43 290
Iversen Åshild Hausberg Lærer 51 46 50 32
Nomell Ann Brith Førstesekretær 51 46 50 32 481 10 503
Peersen Ragnemarie Lærer 51 49 50 32
Solbakke John Olav Inspektør 51 46 50 32 905 72 561

FAGFORBUNDET

Gravdal Heidi Irene Hovedtillitsvalgt 51 46 84 72 480 72 898
Gravdal Heidi Irene Hovedverneombud 51 46 84 72 480 72 898
Koldal Ingfrid Leder 51 46 84 71 970 97 825

FLYKTNINGETJENESTEN

Aarsland Milrid Flyktningekonsulent 55 55 33 33 400 49 081
Jørgensen Hilde Gunn Miljøterapeut 52 04 76 64 990 93 733
Monsen Heidi Miljøterapeut 52 04 76 43 456 33 966
Tjensvoll Elisabeth Miljøterapeut 45 97 85 15 459 78 515
Tveida Anne Lise Miljøterapeut 52 04 76 57 489 91 479

FOLKEHELSE OG FRISKLIVSSENTRAL

Silje Laupstad Frisklivstrener 474 53 158
Silje Laupstad Frisklivstrener 474 53 158
Østebrød Hans Olav Folkehelsekoordinator 51 46 83 59 934 51 266

FOREBYGGENDE HELSETJENESTE

Helsestasjon for ungdom 51 46 81 56 924 59 771
Aase Tone Lise Endresen Helsesøster 51 46 81 50 959 10 383
Grastveit Sissel Helsesøster 51 46 81 37 488 65 532
Gundersen Bente Oddane Jordmor 51 46 81 72 474 79 165
Helset Gunhild Totland Helsesøster 51 46 36 56 488 91 567
Helvig Tove Helsesøster 51 46 50 56
Hetland Hilde Helsesøster 51 49 28 82
Høyland Torild Sekretær 51 46 81 50
Nordvoll Liv Jorunn Hetland Helsesøster 51 46 81 53
Pettersen Karianne Eie Helsesøster 51 46 81 54 400 21 213
Refsland Gerd Lillian Jordmor 51 46 81 70 474 79 168
Rosenblad Tina Ledende helsesøster 51 46 81 51 481 44 395
Slettebø Åshild Helsesøster 51 46 81 56 924 59 771
Tollefsen Siw Helsesøster 51 46 81 62 474 73 073
Vassbø Inger Marie Helsesøster 51 46 81 50 479 78 030

FRIVILLIGSENTRALEN

Berentsen Eli Sleveland Frivilligkoordinator 45 87 85 45
Løvø Nina Daglig leder 97 74 87 27

FYRLYSSENTERET

Fyrlyssenteret Fyrlyssenteret Tilbud til rusmisbrukere 51 46 70 00 916 27 468
Hestnes Dagmar K. Leder fyrlyssenteret 51 46 70 00 916 27 468
Steffensen Are Konsulent 51 46 70 00 916 27 468

FYSIO- OG ERGOTERAPITJENESTEN

Abrahamsen Bjørg Elen Sjefs fysioterapeut 51 49 61 23 476 66 001
Jacobsen Ingvild N. Fysioterapeut, Ansvar voksne 51 49 61 26
Kolstø Ida K. Fysioterapeut, Ansvar barn 51 49 61 24
Ognedal Ingelin Fysioterapeut, Ansvar voksne 51 49 61 26
Skiftesvik Britt Sofie Kvalheim Fysioterapeut 51 49 61 25
Svanes Peggy Førstesekretær 51 49 61 20
Tengesdal May Brit Ergoterapeut 51 49 61 27
Veshovda Janne Gro Kommuneergoterapeut 51 49 61 22

Fellesorganisasjonen

Hetland Anna Kristine Hovedtillitsvalgt 928 90 052

GJELDSRÅDGIVNING

Tønnessen Carl Arthur Gjeldsrådgiver 52 04 76 42

GRØNE BRÅDEN BARNEHAGE

Rasmussen Irene Sæveland Styrer ved barnehage 51 46 60 70 472 69 403

GRØNE BRÅDEN SKOLE

Hellvik Inger Bente Førstesekretær 51 46 45 20
Løyning Lillian Leder SFO 51 46 45 30 489 99 048
Nesvåg Omdal Marianne Leder forsterket avdeling 51 46 45 34 951 21 829
Olsen Jarl Steinar Undervisningsinspektør 51 46 45 23
Skaara Oddveig S. Rektor 51 46 45 24 474 51 210
Vanglo Mona Avdelingsleder forsterket avd. 51 46 45 33 474 63 827

HELLELAND SKOLE

Dyrsand Inger Walskaar Hovedtillitsvalgt 47 02 19 75
Efteland Thorhild SFO-leder/ sekretær 51 46 16 60 474 76 123
Gridsvåg Inger Elin Rektor 51 46 16 60 472 95 727

HELLVIK BARNEHAGE

Seim Margrethe Styrer ved barnehage 51 49 67 39 944 32 645

HELLVIK SKOLE

Husby Margit Leder SFO 51 46 48 40 474 76 027
Høyland Svein Rektor 51 46 48 32 970 99 201
Nergård Tor-Arne Rådgiver 51 46 48 34
Nilsdotter Tove Diana Undervisningsinspektør 51 46 48 33

HELSE OG OMSORG AVDELING

BUP Barne og ungdoms psykiatrisk 51 51 21 68
Bårdsen Else Beth Kreftsykepleier 51 46 80 75 474 58 335
Havsø Ingeborg Kommunalsjef helse og omsorg 51 46 80 79 991 68 405
Midbrød Sigrund Berge Fagkonsulent 51 46 80 74 488 69 417
Salvesen Sidsel Margrethe Boligsosialt velferdsprogram 474 86 643
Sævareid Eli Fagkonsulent 51 46 82 38 482 33 698
Tengesdal Anne Brit Wetlesen Helsefaglig ansvarlig 51 46 80 73 915 99 621

HJEMMESYKEPLEIEN DISTRIKT 1

Hjemmesykepleie Vakttelefon 51 46 42 15 474 54 873
Kjell Buggesgate Bolig 51 49 33 99
Mathisen Rake Inger Soneleder 51 46 42 03 907 21 983
Mosterveien Bolig 51 49 26 19
Sonekontor Sentrum/ Hellvik Vakthavende 51 46 42 14 911 64 023
Stormo Gunn Helene Fagkoordinator 51 46 42 14

HJEMMESYKEPLEIEN DISTRIKT 2

Ravneberg Lise Soneleder 51 46 88 90 472 84 469
Skaara Iselin Fagkoordinator 51 46 38 55
Svendsen Vibekke Fagkoordinator 51 46 88 91
Tunheim Torunn Sekretær 51 46 38 26 474 62 459

HUSABØ BARNEHAGE

Olsen Aud Harriet S. Styrer ved barnehage 51 49 07 09 984 11 721

HUSABØ SKOLE

Kjørmo Marianne S. Undervisningsinspektør 51 46 10 42 906 36 067
Midbrød Svein Ivar Rektor 51 46 10 41 951 28 074
Tollefsen Siw Helsesøster 51 46 10 68 474 73 073

HUSABØ SKOLE SFO

Grøsfjeld Anne-Marie Leder SFO 51 46 10 60 456 38 140

HUSABØ UNGDOMSSKOLE

Henriksen Elisabeth Leder forsterket avdeling 51 46 49 10 482 93 099
Hove Inger Johanne Roaldsen Rektor 51 46 49 11 992 66 411
Seim Lise Høghaug Inspektør 51 46 49 12 957 51 894
Sommerseth Borghild Rådgiver 51 49 39 04 920 64 725

HVERDAGSREHABILITERINGSTEAM

Aarstad Inger Dybing Fagarbeider, helse 916 67 088
Lind Grethe Leder 916 23 276
Risholm Sæther Kethleen Sykepleier 479 74 421
Wetlesen Strand Ann Elin Fysioterapeut 479 74 422

Hjelpemiddelsentralen

Bårdsen Gunhild Leder 99 09 84 03 990 98 403

IKT-KONTORET

Bilstad Tommy IKT-rådgiver 51 46 81 18 489 52 879
Brukerhjelpen IKT 51 46 81 11
Hiller Frank IKT-rådgiver 51 46 81 15 970 88 255
Nilson Kjetil Feyling IKT-rådgiver 51 46 81 17 988 87 666
Skåtøy Per Ragnar IKT-rådgiver 51 46 81 16 466 45 757
Verstad Turid IKT-leder 51 46 81 13 901 49 051

INTERKOMUNALT BOFELLESSKAP

Bendiksen Randi Slettebø Leder 51 49 63 01 936 97 471
IBO IBO Vakthavende 51 49 63 00
Thrana Reidun L. Miljøterapeut 51 49 63 00
Veen Ingvild Vikeså Miljøterapeut 51 49 63 00

JURISTFORBUNDET

Grøsfjell Tom Tillitsvalgt

KJERJANESET BO OG SERVICE SENTER

Bo og servicesenter Kjerneneset Sentralbord/Vakthavende 51 46 38 00 488 93 601
Horpestad Jeanette Fagkoordinator 51 46 38 70 400 20 517
Nilsen Ingunn Helland Senterleder 51 46 38 25 911 47 878
Omdal Dora Turnusansvarlig 497 76 921
Pedersen June Turnusansvarlig 479 76 920

KJØKKENET PÅ LAGÅRD

Egersund sykehus Kjøkkenet Vakthavende 47 48 25 96
Håland Janne Merete Assisterende kjøkkensjef 47 48 25 96
Stapnes Sveinung Kjøkkensjef 47 48 25 96 958 04 890

KOMMUNELEDELSEN

Beredskapsleder Fungerende Fungerende beredskapsleder 489 54 512
Bye Kjersti Søyland Mulighetsutvikler 51 46 80 65 977 99 369
HO-kom.sjef Fungerende Fungerende HO-kom.sjef 489 55 220
Informasjonscelle Informasjonscelle Fungerende informasjonssjef 489 53 722
KO-kom.sjef Fungerende Fungerende KO-kom.sjef 489 55 035
Ordfører Fungerende Fungerende ordfører 488 93 410
Personalsjef Fungerende Fungerende personalsjef 489 54 640
Rådmann Fungerende Fungerende rådmann 489 54 322
TEK-kom.sjef Fungerende Fungerende TEK-kom.sjef 489 54 905
Økonomisjef Fungerende Fungerende økonomisjef 489 54 788

KULTUR OG OPPVEKST AVDELING

Barvik Ingunn Koordinator, styrket bhgtilbud 51 46 81 34 413 33 600
Bergøy Kari Anne SLT- og oppvekstkoordinator 51 46 82 42 454 46 155
Bode Helga Konsulent 51 46 82 40
Galtvik Eivind Komm. sjef kultur og oppvekst 51 46 80 14 990 88 757
Hansen Torfinn Skolefaglig ansvarlig 51 46 82 46 481 11 287
Kaasa Marie Bore Veileder barnehage 51 46 80 33 932 39 969
Kongshavn Astrid Rådgiver 45 29 98 30 452 99 830
Leidland Karina Barnehagekonsulent 51 46 82 43 915 71 282

LAGÅRD BO OG SERVICESENTER

Hovland Edel Karin Kontormedarbeider 51 46 88 00
Håland Margrethe Askvik Senterleder 51 46 88 54 957 44 011
Stien Stien 51 46 88 20
Tunet Tunet 51 46 88 55
Utsikten Utsikten 51 46 88 30
Vaktsykepleier Vaktsykepleier Vakthavende 99 41 75 68 994 17 568

LAGÅRD SYKEHJEM

Andersen Wenche Haffnes Avdelingsleder 3 ABC 51 46 88 56 472 63 136
Lagård Sykehjem 3 ABC Sykepleier 51 46 89 51

LAGÅRD UNGDOMSSKOLE

Aadnøy Merete Rektor 51 49 60 21 459 74 370
Bakken Marianne Sæstad Førstesekretær 51 49 60 20
Hatleskog Julie Rådgiver 51 49 60 23 971 83 134
Skogen Frode Undervisningsinspektør 51 49 60 22 976 98 623

LANDBRUKSKONTORET

Egeland Marit Rødland Konsulent 51 46 10 30 932 30 190
Nordvoll Steinar Jordbrukssjef 51 46 10 32 994 97 447
Norum Johan Rådgiver 51 46 10 33 413 56 251
Tønnessen Hans Petter Skogbrukssjef 51 46 10 37 976 55 494

LEGER I EGERSUND

Vassbø Børge Lege 51 47 22 20 474 88 758

LEGEVAKT

Egersund Legevakt Egersund Vakthavende 116117
Espeland Velle Agnar Medisinsk faglig ansvarlig 116117
Høghaug Wenche Driftsleder 116117 452 51 197
Rydningen Sturla Daglig leder 51 46 89 49

LERVIKSGÅRDEN LEGEPRAKSIS

Fugelsnes Bitten Sekretær 51 49 02 98
Rosenblad Bjarne Lege 51 49 02 98

LUNDEÅNE BO OG SERVICE SENTER

Andersen Marit Nygård Sekretær 51 46 42 00
Nærland Lene Konstituert leder 51 46 42 02 400 35 335
Ravnevann Arnhild Senterleder 51 46 42 80 474 56 905

LØNNINGSKONTORET

Drageland Linda Leder 51 46 80 30
Hadland Elin Aase Konsulent 51 46 80 28

MESTRINGSENHETEN

Bilstad Johnny Sigurd Leder 51 46 33 19 900 98 572

MILJØTERAPITEAM

Furuvik Bente Barane Miljøterapeut 47 48 82 17 915 60 864
Hjelm Mette Salvesen Miljøterapeut 47 48 82 17 915 60 864
Miljøterapeut teamet Vakttelefon dag og kveld Vakthavende 915 60 864
Miljøterapiteamet Vakttelefon dag Vakthavende 474 88 217
Nordfjord Ove Miljøterapeut 47 48 82 17 915 60 864
Olsen Marit Synnøve Miljøterapeut 1 400 34 177
Slettebø Inger Anne Miljøterapeut 47 48 82 17 915 60 864

MILJØTJENESTEN SENTRUM/ BLÅSENBORG (TIDL. SONE RUNDEVOLL)

Bergene Jenny Miljøterapeut 1 51 49 39 99 950 24 113
Blåsenborg Avlastningsboligen 51 49 39 99 950 24 113
Ose Nina N. Koordinator, barn og unge. 51 49 40 70 474 56 109
Strømstad Solveig Soneleder 51 49 56 71 907 22 025

MILJØTJENESTEN SLETTEBØ/ AKTIVITETSENTER (TIDL. SONE SLETTEBØ 2)

Aktivitetsenter Lysgården 51 49 38 98
Midtstua Midtstua Vakthavende 48 99 81 85 489 98 185
Stokset Margrete Soneleder 51 46 13 51 907 22 012

MILJØTJENESTEN SLETTEBØ/ LAGÅRD (TIDL. SONE EIGERØY/ LAGÅRD)

Blåsenborg Blåsenborg 51 49 36 36 488 67 337
Ekornveien 16 Langevann 51 49 41 30 907 67 381
Langevann bogruppe 99 08 09 32 907 67 381
Larssen Svein Ole Soneleder 51 46 13 53 950 24 120
Rogalandsgården Bolig Vakthavende 51 49 29 37 959 66 885
Rygleveien 1 Bogruppe 51 49 34 39 489 97 693
Tomannsbolig Bolig Vakthavende 51 49 87 33 907 64 782
Tørnes Anne Marit Miljøterapeut 51 46 88 92 907 67 381

NATURVITERNE

Norum Johan Tillitsvalgt 51 46 10 33

NITO

Bakken Åshild Tillitsvalgt 51 46 83 14

NORGES FYSIOTERAPIFORBUND

Kolstø Ida Tillitsvalgt 51 49 61 24

NORSK ERGOTERAPAUTFORBUND

Veshovda Janne Gro Tillitsvalgt 51 49 61 22

NORSK LEGEFORENING

Christensen Birger Tillitsvalgt 51 49 07 70

NORSK SYKEPLEIERFORBUND

Puntervoll Anette Tillitsvalgt 51 46 84 75
Roaldsen Anne Brit Tillitsvalgt 51 49 04 87 452 56 405

PEDAGOGISK PSYKOLOGISK TJENESTE

Dimitrov Bojana Prastalo PP-rådgiver 51 46 82 55 479 77 449
Gyland Torill Logoped 51 46 82 51 474 65 871
Herigstad Anne Margrethe Leder 51 46 82 72 917 17 364
Hogstad Gunhild PP-rådgiver 51 46 82 13 489 54 019
Johannessen Kristine Førstesekretær 51 46 82 70 489 54 020
Kallhovd Anita Glenne Psykolog 51 46 82 50 489 54 035
Moen Via Therese S. PP-rådgiver 51 46 82 53 489 54 053
Rekeland Gerd Turid Spesialpedagog 51 46 82 14 479 77 480
Thorsen Hildur S. Spesialpedagog 51 46 82 15 489 54 086
Ulvang Willy PP-rådgiver 413 14 146
Waldeland Torill Spesialpedagog 51 46 82 54 489 54 058
Øglend Evy-Ann Spesialpedagog 51 46 82 17 489 54 066

PINGVINEN FRITIDSKLUBB

Vanglo Inghild Daglig leder 51 46 80 93 474 52 073

PLANKONTORET

Eikanger Magne Rådgiver 51 46 83 24
Mammo Mesfin Ingeniør 51 46 81 14 917 39 399
Tonheim Dag Kjetil Plansjef 51 46 83 21 958 84 976

POLITISK LEDELSE

Egaas Leif Erik Varaordfører 51 46 80 12 901 25 117
Stangeland Odd Ordfører 51 46 80 11 488 91 802

POLITISK SEKRETARIAT

Espeland Målfrid Førstesekretær 51 46 80 25 901 33 107
Haugstad Randi Førstesekretær 51 46 80 24 993 96 623
Randen Irene Haydè Førstesekretær 51 46 80 45 928 14 180

PRIVATE BARNEHAGER

Eigerøy Barnehage 51 49 44 80
Helleland FUS Barnehage 51 46 65 55 995 13 044
Hestnes FUS Barnehage 51 46 71 00
Jernhagen Barnehage 51 46 52 52
Kiellandskogen Barnehage 51 46 70 70 947 80 787
Lykkeliten Barnehage 51 46 54 11
Raketten Barnehage 51 49 34 70 470 29 742
Robåten FUS Barnehage 51 49 31 78 948 69 468
Skattekisten Kulturbarnehage A/S 51 21 53 70
Varden Barnehage 51 49 52 25

PSYKISK HELSETEAM

Bjerkreim Tone Kristin Miljøterapeut 51 46 33 26 479 72 697
Hansen Anne Kari Liland Miljøterapeut 51 46 33 11 416 01 497
Hovland Hanne Ødegård Faglig koordinator 51 46 33 12 488 93 107
Ivesdal Janne Miljøterapeut 51 46 33 13 400 27 039
Kindem Anne Liv B.vern pedagog/familieterapeut 51 46 33 28 482 66 321
Mydland Astrid Veum Miljøterapeut barn og unge 51 46 33 23 489 99 139
Pettersen Lise Wenche Interkommunal prosjekt 489 99 458
Snerthammer Kari Psyk. Sykepleier 51 46 33 14 970 74 611

REGNSKAPSKONTORET

Ege Inger Marie Regnskapsmedarbeider 51 46 80 50
Larsen Merethe M. Løyning Regnskapsmedarbeider 51 46 80 72
Mong Kristine Regnskapsmedarbeider 51 46 80 54
Torvaldsen Bente Bø Regnskapsleder 51 46 80 53 994 41 546

RENHOLD

Gullestad Marita Driftsleder Renhold 916 89 842
Svanes Camilla Hetland Fungerende leder 51 46 83 06 476 20 154

RESEPSJON

Sayo Habana Josephine Sekretær 51 46 80 00
Tønnessen Katrine Sekretær 51 46 80 00

RUNDEVOLL BARNEHAGE

Olsen Aud Harriet S. Styrer ved barnehage 51 49 51 15 984 11 721

RUNDEVOLL SKOLE

Klippenberg Synnøve T. Leder SFO 51 46 36 58
Nomell Tonje Rektor 51 46 36 42 400 31 559
Olsen Barbro Leder forsterket avdeling 51 46 36 44 995 70 736
Stapnes Turid Hofsmo Undervisningsinspektør 51 46 36 43 9159514

RUSTEAMET

Gomsrud Camilla Miljøterapeut 47 97 72 34 479 77 234
Hetland Anita Miljøterapeut 45 87 24 81 458 72 481
Kristoffersen Anne Miljøterapeut 1 48 89 31 02 488 93 102
Sandvold Helge Moi Treningskontakt 45 87 13 50 458 71 350
Sæstad Alf Tore Miljøterapeut 456 37 400
Vakttelefon 1 Dag og kveld Vakthavende 48 89 31 07

RÅDMANN

Trøan Gro Anita Rådmann 51 46 80 13 452 15 006

SEKSJON BRANN OG REDNING

Aarstad Jarle Brannkonstabel 51 46 83 40 950 24 116
Ege Andreas Feiermester 51 46 83 45 995 69 100
Eriksen Thomas Feierlærling 51 46 83 45 474 53 418
Larsen Erik Brannkonstabel 51 46 83 40 909 65 431
Laupstad Arnt Tore Underbrannmester 51 46 83 40 908 99 949
Nevland Lars Magne Underbrannmester 51 46 83 40 986 96 939
Nysted Bjørn Leder forebyggende avdeling 51 46 83 42 997 46 026
Omdal Eivind Brannkonstabel 51 46 83 40 414 37 703
Oppholdsrom Brannstasjonen 51 46 83 43
Rogstad Jan Arne Brannkonstabel 51 46 83 40 909 41 034
Skadberg Bjørn Michal Feier 51 46 83 45 959 19 120
Smedstad Ida 51 46 83 47 404 47 415
Tengesdal Tor Egil Underbrannmester 51 46 83 40 951 40 421
Tengsareid Roger Brannsjef 51 46 83 41 456 04 495
Torgersen Odd Erik Brannkonstabel 51 46 83 40 922 82 633
Wigestrand Svein Oskar Leder beredskaps avdeling 51 46 83 44 489 94 478

SEKSJON BYGG OG EIENDOMSFORVALTNING

Birkeland Tommy Driftsoperatør 51 46 50 32 469 60 970
Bru Frode Driftsleder 47 81 16 69 478 11 669
Eikeland Paul Fagarbeider 916 46 374
Gravdal Paul Driftsleder 95 77 42 83 957 74 283
Hovland Kristin Fardal Rådgiver 51 46 83 19 977 63 250
Ims Jarle Prosjektleder 51 46 80 84 486 02 008
Iversen Ragnhild Hagen Driftsoperatør 95 04 51 86 950 45 186
Jensen Ole Leth Driftsoperatør 95 12 79 93 951 27 993
Johnsen Åge Bedriftseletriker 47 47 55 09
Kristensen Bjørn Inge Driftsoperatør 51 46 80 00 479 76 877
Lenes Finn Rune Fagarbeider 474 65 149
Lindø Øyvind Fagarbeider 916 12 626
Saltrø Eirik Bygg og eiendomsjef 51 46 83 02 459 08 045
Sæstad Odd Inge Driftsleder 51 49 12 64 950 53 530
Tønnessen Terje Prosjektleder 51 46 83 27 400 31 205
Vanglo Terje Driftsoperatør 95 77 42 84 957 74 284
Ørmen Reidar Driftsoperatør 47 46 51 57 474 65 157
Åkerman Sven-Erik Avdelingsingeniør 51 46 80 91 995 39 199

SEKSJON BYGGESAK

Grøsfjell Tom Konsulent 51 46 83 25
Herredsvela Asbjørn Rådgiver 51 46 83 26
Myklebust Tina Tønnessen Byantikvar 51 46 83 18 938 61 813
Myklebust Tina Tønnessen Byggesaksbehandler 51 46 83 00
Ranjeva Miora Nathalie Byggesaksbehandler 51 46 83 08
Time Alf Bjarne Rådgiver 51 46 83 10
Valle Jarle Byggesakssjef 51 46 83 20 474 54 161

SEKSJON INTERNE TJENESTER

Broch Leif E. Kommunalsjef, informasjon 51 46 80 23 908 81 568
Jørgensborg Astrid Elisabeth Fagleder 51 46 80 00 455 01 180
Nilson Hilde Fosse Prosjektleder 51 46 80 48 995 69 053
Stokka Kjetil Konsulent digitalisering 91 61 52 93 916 15 293

SEKSJON KART OG OPPMÅLING

Egeland Helge Ingeniør 51 46 83 16
Knubedal Kurt Ingeniør 51 46 83 15
Monsen Johnny Overingeniør 51 46 83 17 994 33 296

SEKSJON KULTURFORMIDLING

Kvassheim Brit Larssen Konsulent 51 46 82 25 480 32 787
Spangen Kari Reianes Kulturhusleder 51 46 82 29 995 51 759

SEKSJON PERSONALUTVIKLING

Arnø Kristina Førstesekretær 51 46 80 87
Gravdal Kathrine Førstesekretær 51 46 80 52
Grova Ida Birkeland Lærlingekoordinator 51 46 80 32
Iversen Morten Personalrådgiver 51 46 81 93
Langfeldt Ragnhild Personalrådgiver 51 46 80 16
Lorentzen Frode Tengs Personalrådgiver 51 46 80 26
Sandstøl Arild Kommunalsjef for personal 51 46 80 15 976 92 405
Sirevåg Eva Personalrådgiver 51 46 80 20
Søyland May Rita Kontorfaglærling 51 46 80 87

SEKSJON VANN OG AVLØP

Ersdal Tommy Birger Fagarbeider/ rørlegger 901 45 886
Espnes Trond-Arve Fagarbeider/ rørlegger 957 98 249
Karlsen Trond Åsmund Overingeniør 51 46 83 13 400 33 352
Nærland Anna Overingeniør 51 46 83 12 400 34 963
Seglem Svein Arild Fagarbeider/ rørlegger 489 56 336
Skadberg Kristian Maskinfører 400 20 696
Skofteland Annbjørg Elve Vann og avløpssjef 51 46 83 11 909 26 637
Slettebø Glenn Håndv./fagarb. 400 21 753
Sleveland Bjørn Tor Maskinfører 474 69 624
Sunde Asle Gorm Fagarbeider/ rørlegger 971 93 809
Svanes Agnar Fagarbeider/ rørlegger 951 52 530
Tjølsen Eilif Fagarbeider/ rørlegger 404 11 856
Tønnessen Linda Konsulent 51 46 83 22
Vann og avløps vakt Vann og avløps vakt Vakthavende 91 73 93 95
Veshovda Nils Arbeidsleder 404 48 177
Vigrestad Geir Fagarbeider/ rørlegger 992 71 535
Wilhelmsen Edvard Fagarbeider/ rørlegger 474 56 154

SEKSJON VEI OG UTEMILJØ

Aamodt Leif Terje Rådgiver natur og friluftsliv 51 46 83 23 466 31 636
Blum Gunnar Henrik Fagarbeider 488 94 485
Eikeland Ingvar Spesialarbeider 404 36 519
Helland Anne-Torill Formann vei og utemiljø 958 44 630
Herveland Gunnar Spesialarbeider 911 16 817
Hetland Terje Håndv./fagarb. 913 12 128
Hyggen Espen Rådgiver Vei/ Trafikksikkerhet 51 46 83 29 926 17 214
Kirkegården Kirkegården 404 36 519
Larsen Anne Margrethe Fagarbeider 474 65 158
Netland Morten Håndv./fagarb. 51 49 33 29 905 83 491
Nygård Torfinn Håndv./fagarb. 400 21 281
Omdal Jone Vei og utemiljøsjef 51 46 83 09 957 57 317
Sletthei Ivar Spesialarbeider 995 05 208
Sleveland Arne Magnar Håndv./fagarb. 415 75 320
Tønnesen Paul Nielsen Håndv./fagarb. 482 22 731
Vatland Terje Håndv./fagarb. 958 07 841
Vinterberedskapsvakt Vinterberedskapsvakt Vakthavende 951 27 987

SEKSJON ØKONOMI

Asbjørnsen Tove Sofie Rådgiver 51 46 80 44 990 20 950
Egaas Dag Marcus Rådgiver 51 46 80 78
Kristensen Jan Henning Rådgiver 51 46 80 59 986 65 232
Oliversen Tore Ludvig Kommunalsjef for økonomi 51 46 80 41 900 67 425
Stapnes Jorunn Rådgiver 51 46 80 49 481 43 864

SENTRALARKIVET

Andreassen Wenche B Leder 51 46 80 55
Friestad Kjersti Førstesekretær 51 46 80 56
Johnsen Unni Førstesekretær 51 46 80 17
Stapnes Mariell Førstesekretær 51 46 80 18 406 04 018

SKATTEOPPKREVEREN

Mydland Olaug Fjermedal Skattemedarbeider 51 46 80 47
Myklebust Dagfinn Skatteoppkrever 51 46 80 42 984 84 723
Skogen Ellen Nilsen Konsulent 51 46 80 46

SLETTEBØ BARNEHAGE

Skailand Marianne Styrer ved barnehage 51 46 81 58 474 74 166
Slettebø barnehage Askeladden 51 46 81 57

STAMINA

Hustoft Merete Bedriftshelsetjenesten 51 70 68 00 455 04 218

SYKKELBY EGERSUND

Østebrød Hans Olav Prosjektleder - Sykkelby 934 51 266

TEKNA

Valle Jarle Tillitsvalgt 474 54 161

TEKNISK AVDELING

Bakken Åshild Boligutvikler 51 46 83 14 976 94 114
Langeland Thor Einar Prosjektleder 51 46 83 03 480 97 418
Nergård Mats Prosjektleder -Vei og utemiljø 51 46 82 73 402 44 334
Salvesen Bente Margrete Førstesekretær 51 46 83 07
Sæstad Henning Sulen Prosjektleder 51 46 80 85 930 15 629
Tønnessen Mona Sekretær 51 46 83 05
Westad Frank Prosjektleder 976 28 949
Woie Anne-Grethe Kommunalsjef tekniske tj. 51 46 83 01 932 53 264

TRANSPORTTJENESTEN

Rasmussen Helge Sunde Arbeidsleder 51 49 27 89 489 51 369

TURISTKONTORET

Druskiniene Juste Konsulent 47 48 84 09 474 88 409

TUSENBEINET ÅPEN BARNEHAGE

Kaasa Marie Styrer 51 46 81 48 932 39 969
Nodland Gunnhild Førskolelærer 51 46 81 48

UTDANNINGSFORBUNDET

Sæstad Inger Lokallagsleder 51 46 84 77 942 05 235

WEB OG INFORMASJON

Hadland Sem Webredaktør 51 46 82 22 416 11 432