
Her er det rom for både stillhet og samtale, for tårer og for små glimt av håp. Du trenger ikke ha «kommet langt» i sorgen for å delta – det eneste som trengs, er et ønske om å møte andre i samme situasjon.
Vi starter altså opp med sorggrupper i midten av april. Konkret snakker vi da om sorggrupper for de som har opplevd at noen de er glad i er død.
Gruppene ledes av trygge og erfarne veiledere, og samlingene foregår i små grupper der alle får plass til å være seg selv. Tilbudet er livssynsåpent.
Vil du melde interesse? Dersom du ønsker å delta, eller bare vil vite litt mer før du bestemmer deg, er du hjertelig velkommen til å ta kontakt. Å melde interesse er helt uforpliktende. Vi tar en prat sammen og finner ut om dette kan være riktig for deg.
Vennlig hilsen
Diakonimedarbeider Annette Skau-Solbakken
Tlf. 408 21 784/ 51 46 33 30
